Previous Frame Next Frame

Aktualności

16.12.2017 - 18 urodziny Nidzickiego Funduszu Lokalnego

16 grudnia 2017 Nidzicki Fundusz Lokalny obchodził swoje 18 urodziny.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od podsumowania osiemnastoletniej działalności Stowarzyszenia, które zaprezentowała Pani Barbara Margol – Prezes Zarządu. Wspólne spotkanie naszych darczyńców, partnerów i grantobiorców było także okazją do podsumowania tegorocznej edycji Programu Działaj Lokalnie.

Wyjątkowym wydarzeniem w tym dniu było wręczanie statuetek w konkursach „Dobroczyńca Roku – Gregorovius” oraz „Młodzieżowy Wolontariusz Roku – Jastrząb”. Statuetkę Gregoroviusa w kategorii osoba indywidualna otrzymał Pan Jacek Nowakowski, natomiast w kategorii przedsiębiorstwo/firma/instytucja, firma Inter Parts. Zarówno Pan Jacek jak i firma Inter Parts w sposób szczególny przyczynili się do wspierania Programów Stypendialnych prowadzonych przez Nidzicki Fundusz Lokalny. Statuetkę specjalną, za wieloletnią i owocną współpracę otrzymał Nidzicki Ośrodek Kultury. Jastrząb został przyznany Szkolnemu Klubowi Młodego Wolontariusza przy Szkole Podstawowej w Janowie, którego opiekunem jest Pani Małgorzata Słomkowska. Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.   

Świąteczną, muzyczną niespodziankę przygotował zespół wokalny „Być Razem” działający przy Nidzickim Uniwersytecie III Wieku „Młodzi Duchem”.  

Urodziny Nidzickiego Funduszu Lokalnego były także okazją do corocznego spotkania naszych darczyńców – Buratlonu. Jak co roku było to spotkanie pełne emocji i wrażeń.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, dzięki którym Nidzicki Fundusz Lokalny funkcjonuje i spełnia marzenia.

Zapraszamy na fotorelację.

 

Aktualne projekty:                            

 Strona dofinansowana ze środków C.S. Mott Foundation w ramach V4 Community Foundation Maturity Program
Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl