Previous Frame Next Frame

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Piknik Naukowy Niezapominajki - 03.09.2016 :)

3 września serdecznie zapraszamy do Kamionki w godzinach 11:00 - 17:00 :) Będzie to dzień pełen niezapomnianych wrażeń :)

Na ten dzień zaplanowaliśmy stoiska i pokazy naukowe z następujących dziedzin nauki: chemia, fizyka, biologia, robotyka, energia odnawialna, ekologia, kryminalistyka :) Przygotujemy także dla Państwa wiele atrakcji i ciekawostek ze świata przyrody przygotowanych m.in. przez Nadleśnictwo Nidzica, pokazy filmów przyrodniczych w formacie 3D w Kinie Przyrody, zwiedzanie Rajskiego Ogrodu, warsztaty z wytwarzania olejków z mięty i lawendy oraz spotkanie z Panem Grzegorzem Michałkiem – himalaistą i speleologiem. Odbędzie się także prezentacja lewitującego pociągu, czyli Möbius Maglev Train oraz niesamowitych ekopojazdów. Czas umilać będzie grupa cyrkowa HECA, która przygotuje warsztaty i pokazy cyrkowe. Najmłodsi będą mogli rozwijać swoje artystyczne zamiłowania w Galerii pod Słonkiem oraz Filharmonii pod Chmurką. Tego dnia będzie również z nami Stowarzyszenie 4 Łapy :)
Na zakończenie dnia zapraszamy na spektakl "Powiemy Wam wiersze - najpiękniejsze wiersze Skamandrytów - 16:00 oraz uroczyste wręczenie stypendiów Nidzickiego Funduszu Lokalnego - 16:30 :)
Tego nie można przegapić :)

Tego dania zorganizowaliśmy transport na trasie Nidzica-Kamionka w godzinach:
- odjazdy z Nidzicy (miejsce odjazdu - Ratusz) 11:00, 12:30, 14:00, 16:00
- odjazdy z Kamionki 12:00, 13:30, 15:30, 17:00

Zapraszamy do odwiedzenia strony Pikniku na Facebooku:

www.facebook.com/piknik.naukowy.kamionka

 

 

Aktualne projekty:                            

 Strona dofinansowana ze środków C.S. Mott Foundation w ramach V4 Community Foundation Maturity Program
Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl