Previous Frame Next Frame

Aktualności

Uroczyste wręczenie stypendiów Nidzickiego Funduszu Lokalnego

Partnerzy:

             

5 września 2015 Nidzicki Fundusz Lokalny wręczył po raz 18 stypendia dla zdolnej młodzieży z powiatu nidzickiego. Na uroczystości obecni byli Darczyńcy, przedstawiciele samorządów lokalnych, media, rodzice stypendystów oraz przyjaciele Nidzickiego Funduszu Lokalnego. 

W tym roku przyznano łącznie 43 stypendia:

Program Młodzieżowa Akademia Przedsiębiorczości:

1. Bagińska Angelika – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

2. Borowa Dominika – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

3. Dunaj Paulina – Zespół Szkół im. M. Rataja w Reszlu

4. Idzikowska Karolina - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

5. Kaczmarczyk Justyna - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

6. Kopecka Anna - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

7. Kowalewska Anna - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

8. Kownacka Aleksandra - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

9. Krajewska Honorata Ola - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

10. Przybylska Arletta - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

11. Sarnowska Natalia - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

12. Sobolewska Katarzyna - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

13. Szulczak Joanna - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

14. Szulczak Tomasz - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

15. Tymińska Joanna - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

16. Wasiak Konrad - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

17. Woźniak Dominika - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

18. Zdziarska Justyna - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

19. Zygnerska Monika - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

20. Żebrowska Weronika Joanna -  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

 

Program ŻAK:

1. Bugajski Daniel – Uniwersytet Warmińsko - Mazurski

2. Burska Joanna – Uniwersytet Warszawski

3. Butkiewicz Klaudia – Akademia Muzyczna im. Ignacego Paderewskiego w Poznaniu

4. Chojnacki Maciej – Akademia Morska w Gdyni

5. Czajka Aleksandra – Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

6. Czajka Joanna – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

7. Dawidczyk Natalia – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

8. Dawidczyk Sylwia – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

9. Dzido Natalia Anna – Collegium Medicum im. L.Rydygiera w Bydgoszczy

10. Kobyliński Adam - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

11. Mokosińska Monika – Uniwersytet Gdański

12. Pięta Aleksandra – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

13. Pisarski Tomasz – Uniwersytet Warmińsko - Mazurski

14. Polakowska Aleksandra – Politechnika Warszawska

15. Smoliński Mateusz – Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie

16. Szczepkowski Krzysztof – Uniwersytet Gdański

17. Traczewski Daniel – Uniwersytet Warszawski

 

Program ŻAK im. Briana LaViolette:

1. Bojanowska Aleksandra Magdalena – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

2. Rudzińska Magdalena – Uniwersytet Warmińsko - Mazurski

 

Program Stypendiów Pomostowych:

1. Ewa Słomkowska – Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

2. Kinga Kaczmarczyk  - Politechnika Warszawska

3. Marta Kotwicka – Uniwersytet Gdański

4. Sandra Drozdowska – Uniwersytet Gdański

 

Tego dnia na scenie Jarzębinowego Amfiteatru odbyło się także czytanie najpiękniejszych wierszy o przyrodzie. W spektaklu, który przygotował Pan Andrzej Fabisiak, wzięli udział darczyńcy, przyjaciele oraz członkowie Nidzickiego Funduszu Lokalnego.

Dzień umiliła wszystkim także Świąteczna Kapela z Dobrego Miasta, która przygotowała koncert muzyczny pt. „Może to przeznaczenie”.

 

 

 

Aktualne projekty:                            

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

     WARMIA MAZURY LOKALNIE  

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Strona dofinansowana ze środków C.S. Mott Foundation w ramach V4 Community Foundation Maturity Program
Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl