Previous Frame Next Frame

Aktualności

Uroczyste wręczenie stypendiów Nidzickiego Funduszu Lokalnego - 03.09.2016

03 września 2016 odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Nidzickiego Funduszu Lokalnego dla zdolnej młodzieży z powiatu nidzickiego. W uroczystości, która odbyła się w Jarzębinowym Amfiteatrze w Kamionce k/Nidzicy, udział wzięli nie tylko stypendyści, ale także ich rodzice, darczyńcy oraz przyjaciele Funduszu Lokalnego.

W tym roku przyznano łącznie 43 stypendia:

Młodzieżowa Akademia Przedsiębiorczości:
1. Borowa Dominika – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
2. Duchna Kinga - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
3. Dymkowska Gabriela– Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
4. Fahl Dawid - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
5. Idzikowska Karolina - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
6. Jaroszewska Weronika - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
7. Jasińska Joanna- - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
8. Kownacka Aleksandra - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
9. Krajewska Honorata Ola - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
10. Krajewska Julia Sylwia - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
11. Pokrzywnicka Wiktoria - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
12. Rejner Joanna - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
13. Roska Natalia - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
14. Rudziński Tomasz Stanisław - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
15. Rutkowski Marek - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
16. Staszewska Paulina - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
17. Szczepkowska Aleksandra - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
18. Szulczak Tomasz - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
19. Tyszka Wojciech - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
20. Urbanowicz Wiktoria - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
21. Woźna Justyna - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
22. Zielonka Jan Karol – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
23. Zygnerska Monika - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy

ŻAK im. Briana LaViolette
1. Bojanowska Aleksandra Magdalena – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
2. Kaczmarczyk Kinga – Politechnika Warszawska

ŻAK
1. Czajka Joanna – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
2. Dawidczyk Natalia – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski 
3. Dawidczyk Sylwia – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
4. Drozdowska Sandra – Uniwersytet Gdański
5. Kobyliński Adam - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
6. Kotwicka Marta – Uniwersytet Gdański
7. Mokosińska Monika – Uniwersytet Gdański
8. Pięta Aleksandra – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
9. Polakowska Aleksandra – Politechnika Warszawska
10. Słomkowska Ewa – Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
11. Szulczak Joanna – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku

Rekomendacje do Stypendiów Pomostowych:

1. Kaczmarczyk Justyna - Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
2. Przybylska Arletta - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
3. Sobolewska Katarzyna – Politechnika Gdańska
4. Tymińska Joanna - Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy 
5. Wasiak Konrad – Politechnika Gdańska
6. Woźniak Dominika - Politechnika Warszawska
7. Zdziarska Justyna – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Tego dnia odbył się także spektakl "Powiemy Wam wiersze", podczas którego darczyńcy, przyjaciele oraz członkowie Nidzickiego Funduszu Lokalnego zaprezentowali najpiękniejsze wiersze Skamandrytów.

 

Aktualne projekty:                            

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

     WARMIA MAZURY LOKALNIE  

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Strona dofinansowana ze środków C.S. Mott Foundation w ramach V4 Community Foundation Maturity Program
Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl