Previous Frame Next Frame

Partnerzy

Nie ma nie mogę

Nidzicki Fundusz Lokalny jest silnie związany ze środowiskiem triathlonistów dzięki Marcinowi Koniecznemu i Klubowi Sportowemu Niemaniemogę.

Akcje  faundraisingowe związane ze sportem inicjowane są przez Klub Sportowy Niemaniemogę  i prowadzone przez nas przez cały rok.

Co roku organizujemy razem z Marcinem Koniecznym i zaprzyjaźnionymi firmami, darczyńcami akcję świąteczną – Palenie kalorii, która polega na tym iż 25 i 26 grudnia robimy trening biegowy, rowerowy, spacerowy i wrzucamy go na stronę internetową. Każdy kilometr wrzucony na stronę to 1 zł na działalność Nidzickiego Funduszu Lokalnego.

Promujemy wspólnie kampanię 1% podczas każdej możliwej okazji, zarówno podczas zawodów sportowych, akcji faoundraisingowych, na funpageach oraz w mediach społecznościowych .

W roku 2019 braliśmy udział w akcji rekordowej pod wieloma dla nas względami, chociażby jej zasięgu, ale przede wszystkim zgromadzona kwota była rekordowa i wynosiła 30.000 zł. Akcja zorganizowana była podczas Super Leauge Triathlon Poznań i  polegała na tym, iż  dwóch Mistrzów Świata Marcin Konieczny  vs Chris McCormack ścigali się na dystansie ENDURO.

Akcja wyglądała tak:

Mistrzowie dobrali sobie po 5 osób, które razem z nimi wystartowały w sztafecie:

Pływanie - 400 m

Rower - 10 km

Bieg - 2,5 km

Pływanie - ️400 m

Rower - 10 km

Bieg - 2,5 km

Akcję promowaliśmy 3 miesiące na FB, stworzyliśmy miejsce o nazwie Bazarek MKONA, na którym prowadziliśmy licytacje i zbieraliśmy środki na programy stypendialne Nidzickiego Funduszu Lokalnego. Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem, pozyskaliśmy dzięki niej 30.000 zł .

 Zapraszamy na stronę internetową: http://niemaniemoge.pl/ oraz facebooka https://www.facebook.com/niemaniemoge/

 

Partnerzy:                           

 Projekt: artformat.pl / Wykonanie: virtualmedia.pl