Przekaż nam swoje 1,5% podatku

Szanowni Państwo, 

Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Nidzicki Fundusz Lokalny, który od ponad 25 lat działa na rzecz wsparcia zdolnej młodzieży poprzez programy stypendialne. Twoje wsparcie może uczynić znaczącą różnicę w życiu utalentowanych uczniów, otwierając przed nimi nowe możliwości edukacyjne i rozwojowe.

Przekazując swoje 1,5% podatku na Nidzicki Fundusz Lokalny, wspierasz nie tylko edukację, ale również inwestujesz w przyszłość lokalnej społeczności. Stypendia pomagają utalentowanej młodzieży rozwijać swoje umiejętności, zdobywać nowe doświadczenia i realizować swoje marzenia.

Twoje zaangażowanie może sprawić, że zdolni uczniowie z Nidzicy będą mieli lepsze szanse na zdobycie wyższego wykształcenia, co w dłuższej perspektywie przyczyni się do wzrostu potencjału lokalnej społeczności.

Pamiętaj, że nawet niewielki wkład może mieć duże znaczenie. Dzięki Tobie Nidzicki Fundusz Lokalny będzie mógł kontynuować swoją misję wspierania młodzieży i inwestowania w przyszłość. Dziękujemy za każde wsparcie, które przyczynia się do rozwijania talentów i budowania lepszej przyszłości dla lokalnej społeczności.