ŚWIĄTECZNE BIEGANIE 2022

Szanowni Państwo! 
Jesteśmy stypendystami Nidzickiego Funduszu Lokalnego i razem z Marcinem Koniecznym, Klubem Sportowym Nie Ma Nie Mogę oraz firmą ARTNEO zapraszamy do wzięcia udziału w akcji ŚWIĄTECZNE BIEGANIE.

Akcja polega na założeniu się z firmami, że uda nam się namówić ludzi do wstania zza stołu w czasie Świąt Bożego Narodzenia i przebiec lub przespacerować więcej kilometrów niż w roku ubiegłym. W tym roku naszym celem jest 88 491 km. 
Po pokonaniu założonej liczby kilometrów sponsorzy wpłacą zadeklarowaną wcześniej kwotę na Stypendia Nidzickiego Funduszu Lokalnego. 
W tej akcji udział może wziąć każdy. Wystarczy w dniach 25 – 26 grudnia wstać od stołu i pokonać swoje kilometry, a następnie zarejestrować swój wynik na stronie. Na tej stronie wyświetli się Państwu specjalny formularz, w którym należy wpisać liczbę pokonanych kilometrów oraz załączyć potwierdzenie odbycia treningu np. screen z aplikacji liczącej kilometry albo zdjęcie zegarka lub stopera. 
Aby być na bierząco zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na portalu Facebook https://www.facebook.com/events/447816157487890/?ref=newsfeed

Obejrzyj filmik promocyjny 🙂


#świątecznebieganie #lecimynastówkę #więcejniż88491 

Sponsorami akcji są: